Yıldızlı Femina İstanbul Sokaklarında

Yıldızlı feminayı İstanbul’un sokaklarıyla buluşturan Kadın Meclisleri üyeleri eşitlikçi feminizm mücadelesini il il, ilçe ilçe yaymakta kararlı. Tüm eşitsizliklere karşı mücadele hedefiyle yola çıkan eşitlikçi feminizm, yıldızlı feminalı logosu ile önce meydanlarda yerini almıştı. Şimdi de yıldızlı femina yazılamaları şehirlerin sokaklarıyla buluşuyor. İstanbul’un ardından sıra diğer illerde.

Eşitlikçi feministler olarak, kadınların tüm eşitsizliklere karşı kapsayıcı bir kurtuluş mücadelesi yürütmesini savunuyoruz. “Anayasayı, Yasayı, Sözleşmeyi Uygula” sloganı ile kadınların ve tüm toplumun kurtuluş mücadelesini yürütenler olarak, şimdi de yıldızlı femina ile eşitlikçi feminizmi tüm illere yayma yolundayız.

İlk kez İstanbul Sözleşmesi’nden Vazgeçmiyoruz mitinginde yıldızlı feminalı logosuyla çıkan eşitlikçi feminizmin mücadelesini, kadınların ve tüm toplumun kurtuluşu için daha ileriye taşıyacağız. Eşitlikçi feminizm mücadelesinin bayrağını daha yukarı taşımak için yıldızlı femina logosunu tüm şehirlerin sokaklarıyla buluşturmak hepimizin görevi.